صندلی جلو پژو

samand front seat

قیمت :

370,000 - 9,500,000تومان
این قطعه بر اساس نوع خودرو متفاوت است اطلاعات بیشتر

قطعه اختصاصی خودرو

این قطعه به صورت اختصاصی بر روی بعضی خودروها قابل استفاده است.

مقایسه کن
مشاهده جزئیات محصول
به این محصول علاقه مندید؟ افزودن به علاقه مندی ها
مطمئن خرید کنید
ما قطعاتمان را می شناسیم
سوال دارید؟با کارشناسان ما تماس بگیرید
88913024

صندلی خودرو یکی از مهم‌ترین قطعات و لوازم یدکی استفاده شده در کابین خودروها به حساب می‌آید؛ از همین رو وضعیت سلامت صندلی اتومبیل یک امر ضروری است که باید به آن توجه کنیم. متخصصان های‌موبیل با در نظر گرفتن انواع خودروهای وارداتی و  داخلی و همچنین اهمیت وجود صندلی در خودروها، اقدام به عرضه گسترده‌ی انواع صندلی خودروها کرده است. به صورت کلی کمپانی‌های بزرگ خودروسازی با توجه به تنوع سلیقه بین مشتریان، اقدام به طراحی و ساخت صندلی‌های مختلف می‌کنند. صندلی خودرو در تاریخ صنعت خودروسازی دچار تغییرات فراوانی شده است. صندلی‌های ابتدایی در واقع بخشی از شاسی خودرو و سینی روی آن بوده‌اند که به شکل یک برآمده در داخل کابین استفاده می‌شدند. بعد از تغییرات فراوان، صندلی‌های امروزی بدست آمدند که در واقع یک بخش کاملا جدا از بدنه و کابین اتومبیل‌ها محسوب می‌شود و خودروسازان پس از ساخت شاسی و بدنه، صندلی‌ها را در داخل کابین قرار می‌دهند. صندلی‌های خودرو در اتومبیل‌های امروزی فناوری‌های مختلفی از جمله ماساژور، گرمکن صندلی، سردکن صندلی و... را به همراه دارند که این امر نشان‌دهنده اهمیت صندلی در داخل کابین اتومبیل‌ها است.
 به نوعی می‌توان گفت صندلی هر خودرو بیانگر وضعیت پایداری آن اتومبیل است و خودروسازان از طریق نوع طراحی صندلی‌های محصولاتشان است که می‌توانند حس آرامش و امنیت را به راننده و سرنشینان داخل خودرو ببخشند؛ اما این حس امنیت بدون وجود کمربند ایمنی درک نمی‌شود. یادتان نرود که صندلی خودرو شما فضای شخصی شما در داخل خودرو به حساب می‌آید؛ از همین رو همیشه می‌توانید با استفاده از لوازم جانبی مناسب همچون روکش صندلی و فوم صندلی، محل مناسبی در داخل اتومبیل برای نشستن خود فراهم سازید. از طرفی سرنشینان داخل خودرو را نیز نباید فراموش کنیم، مخصوصا اگر این سرنشینان کودکان ما باشند. بر اساس قوانین جدید تصویب شده توسط پلیس راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران، کودکان و خردسالان در داخل خودرو، حتما باید از صندلی کودک استفاده کنند.

تعویض و نصب صندلی خودرو چگونه انجام می‌شود؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم، صندلی خودرو بخش جدا از بدنه و شاسی خودرو به حساب می‌آید؛ از همین رو تعویض و نصب صندلی خودرو می‌تواند در هر شرایطی انجام شود. مجموعه تخصصی های‌موبیل با در نظر گرفتن صندلی انواع خودروهای وارداتی و داخلی، این امکان را برای شما فراهم ساخته است که صندلی مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. برای تعویض صندلی خودرو باید از نقشه صندلی و بدنه خودرو آگاهی کافی داشته باشیم و نوع اتصال صندلی به کابین را به صورت کامل بشناسیم. برخی از خودروهای امروزی با بهره‌گیری از ریل‌های هوشمند، حرکت می‌کنند، به همین دلیل باید تعویض و نصب صندلی خودروها توسط متخصصان این حوزه انجام بشود. شما می‌توانید در خصوص تعویض و نصب صندلی انواع خودروهای وارداتی و داخلی از متخصصان ما در مرکز های‌موبیل کمک بخواهید. 

نظرات کاربران ()

مرتب سازی بر اساس :