انتخاب خودرو

0 محصول

صندلی کودک

بر اساس قوانین جدید وضع شده از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران، تمام کودکان زیر 3 سال در کابین خودروها باید در صندلی کودک قرار گیرند. این موضوع را در نظر بگیرید که استفاده از صندلی کودک برای قرار گرفتن نوزادان در داخل خودروها یک امر ضروری است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت. بهترین صندلی کودک، صندلی است که تمام اجزای بدن نوزاد را پوشش دهد و کودک بتواند به راحتی بر روی آن قرار بگیرد و آزادانه سر و دست و پاهایش را تکان دهد. قیمت صندلی کودک طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود. یکی از شاخص‌های مهم در تعیین قیمت صندلی کودک، اندازه آن است. به طور کلی صندلی کودک به دو دسته نوزادان و خردسالان تقسیم می‌شود که این موضوع بر اساس اندازه و سن کودک تعیین می‌شود. صندلی ماشین کودک در اتومبیل‌ها، در واقع سامانه محسوب می‌شود برای محدود کردن تحرکات کودک در زمان حرکت اتومبیل؛ از همین رو کیفیت کمربندها و نوع متریال بکار رفته در روکش صندلی کودک بسیار اهمیت دارد. بهترین صندلی کودک استفاده شده در خودروها با بهره‌گیری از معیارهای ارگونومیک نوزادان و خردسالان طراحی شده است و حافظ جان فرزندان شما خواهد بود. شما می‌توانید صندلی کودک مورد نظر خود را بر اساس نیازتان از وب سایت های‌موبیل تهیه بفرمایید. 

نحوه قرار‌گیری صندلی کودک در خودرو

انتخاب زاویه قرارگیری صندلی کودک یک امر ضروری و حیاتی است. معمولا زاویه درست قرارگیری صندلی کودک در اتومبیل‌ها در دفترچه راهنما یا مانوآل این وسیله نوشته شده است. در نظر بگیرید که نوع قرارگیری صندلی‌های نوزادان و خردسالان با هم دیگر تفاوت دارند. اگر فرزند شما از صندلی‌های مخصوص نوزادان (زیر 3 سال) استفاده می‌کند، صندلی را برعکس در اتومبیل قرار دهید تا فشار وارد شده به ستون فقرات کودک در زمان ترمز زدن به حداقل برسد؛ اما برای صندلی‌های بزرگ‌تر و مخصوص خردسالان می‌توانید صندلی کودک را هم‌جهت با زاویه صندلی‌های خودرو قرار دهید. اگر اتومبیل شما دارای ایزوفیکس است سعی کنید از این سیستم برای نگه‌داشتن صندلی کودک استفاده کنید.

صندلی کودک

بوستر صندلی کودک

بوستر صندلی کودک در واقع یک وسیله کاربردی برای کودکان بالای 4 سال به حساب می‌آید که می‌توانند با بهره‌گیری از آن کمربند ایمنی خود را ببندند. بخش اصلی بوستر صندلی کودک در واقع قسمت زیرین آن است؛ در واقع این صندلی قادر است ارتفاع نشیمن‌گاه کودک را افزایش دهد تا بتواند از کمربند ایمنی استفاده کند. بوسترها از فوم نرم و ضد حساسیت ساخته شده‌اند تا کودکان را آزرده‌ خاطر نکنند. اگر شما هم فرزندی دارید که برای استفاده از کمربند ایمنی با مشکلات کوتاهی ارتفاع صندلی خودرو رو به رو است، پیشنهاد می‌کنیم از بوستر صندلی کودک استفاده کنید. 

بوستر صندلی کودک

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
موردی یافت نشد.