انتخاب خودرو

0 محصول

روکش صندلی

روکش صندلی یکی از لوازم جانبی محبوب در بین صاحبان خودروها و البته عاشقان حوزه تیونینگ یا همان ماشین‌بازها به حساب می‌آید که شما با نصب و تعویض آن می‌توانید ظاهر یا همان تریم داخلی خودرو خود را تا حد قابل توجهی تغییر دهید. با بهره‌گیری از خدمات آنلاین تیم های‌موبیل شما قادر خواهید بود روکش صندلی مورد نیاز خود را در رنگ‌های متفاوت سفارش دهید. همچنین برای تعویض روکش صندلی خودرو خود می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه های‌موبیل تماس بگیرید و از آن‌ها در خصوص تعویض روکش صندلی خود کمک بگیرید؛ همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت روکش صندلی خودروها، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

روکش صندلی چرم آلکانتارا چیست؟

چرم آلکانتارا یکی از متریال‌های کاربردی در ساخت روکش چرم خودروها محسوب می‌شود. بهترین روکش صندلی ارائه شده از سوی تیم‌های تیونینگ، معمولا از جنس آلکانتارا است. آلکانتارا ( Alcantara ) یک نوع چرم مصنوعی ریزبافت بشمار می‌آید که بسیار سبک و در عین حال مقاوم است؛ از همین رو در چند سال اخیر استفاده از چرم آلکانتارا در روکش صندلی خودروهای مدرن و اسپرت یک امر محبوب به حساب آمده است. چرم آلکانتارا به دلیل رنگ‌پذیری بسیار مناسبی که دارد در طیف گسترده‌ای از رنگ‎‌ها و طرح‌ها در بازار لوازم جانبی خودرو عرضه شده است.

 

 روکش صندلی آلکانتر

نصب روکش صندلی خودرو چگونه انجام می‌شود؟

استفاده از روکش‌های صندلی جذاب برای تغییر تریم داخلی خودروها یک امر معمول در میان عاشقان حوزه اتومبیل است؛ اما شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که تعویض و نصب صندلی خودرو چگونه انجام می‌شود. به طور کلی روکش‌های صندلی خودرو به دو دسته تقسیم می‌شوند، روکش‌هایی که فقط بخش بیرونی صندلی را می‌پوشانند و روکش‌هایی که کل صندلی را مورد پوشش قرار می‌دهند. برای استفاده از روکش صندلی که فقط بخش بیرونی صندلی را می‌پوشاند، کافی است آن را با استفاده از کش‌های تعبیه شده در اطراف روکش بر روی صندلی قرار دهید و سپس با گره زدن بند‌های اطراف کش‌ها، روکش را به صورت کامل بر روی صندلی اتومبیل خود پایدار سازید؛ اما روکش‌هایی که کل صندلی را مورد پوشش قرار می‌دهند، کمی متفاوت هستند و برای نصب آن‌ها باید صندلی‌های خودرو از داخل کابین به بیرون منتقل شوند و روکش بر روی آن‌ها قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی تعویض و نصب روکش صندلی خودرو، می‌توانید با متخصصان ما در مجموعه های‌موبیل تماس بگیرید.

تعویض روکش صندلی

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
موردی یافت نشد.