انتخاب خودرو

3 محصول

پوسته داشبورد

پوسته داشبورد بگونه‌ای اصلی‌ترین بخش داشورد به حساب می‌آید که وضعیت ظاهری آن را تعیین می‌کند. پوسته داشبورد معمولا به صورت یک قطعه ساخته می‌شود و به صورت یک قاب آماده در بازار عرضه می‌شود. داشبورد بدون پوسته نمایی ندارد و بگونه‌ای پوسته داشبورد جزء جدا نشدنی از کابین خودروها به حساب می‌آید. یک پوسته داشبورد استاندارد، به صورت صحیح اندازه‌گیری شده و دارای فریم‌ها و جای دکمه‌های مختلف است. برای خرید پوسته داشبورد انواع خودروهای وارداتی و داخلی می‌توانید از سرویس‌های تخصصی آنلاین وب سایت های‌موبیل استفاده کنید.

نصب پوسته داشبورد چگونه انجام می‌شود؟

پوسته داشبورد معمولا با بهره‌گیری از پرچ یا پرس بر روی ساختار داشبورد نصب می‌شود. برای تعویض پوسته داشبورد ابتدا پوسته قبلی را با بهره‌گیری از تجهیزات مناسب از ساختار داشبورد جدا می‌کنیم. یادمان باشد قبل از جدا کردن پوسته داشبورد حتما غربیلک فرمان را هم جدا کنیم. در زمان جدا کردن پوسته داشبورد باید با دقت انجام شود تا دکمه‌ها و دیگر المان‌های نصب شده روی داشبورد دچار شکستگی نشوند. سپس پوسته جدید را با در نظر گرفتن محل‌های نشان شده بر روی داشبورد قرار می‌دهیم. پس از نصب پوسته و اندازه‌گیری فریم‌ها، دکمه‌ها، نمایشگر، فرمان و دیگر المان‌های داشبورد را نصب می‌کنیم.

شما می‌توانید برای تهیه انواع داشبوردهای خودروهای داخلی و خارجی همچون پوسته داشبورد پراید، پوسته داشبورد سمند، پوسته داشبورد تیبا، پوسته داشبورد اپتیما، پوسته داشبورد سوناتا، پوسته داشبورد پژو 206 و... از سرویس‌های فروشگاه آنلاین های‌موبیل استفاده کنید. 

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
پوسته داشبورد پژو
بدون برند ()
پوسته داشبورد پژو
1,200,000 - 1,280,000
پوسته داشبورد پراید
بدون برند ()
پوسته داشبورد پراید
260,000 - 800,000
  • 1