انتخاب خودرو

0 محصول

دزدگیر و ردیاب

متاسفانه سالانه صدها خودرو توسط سارقین به سرقت می‌روند که با افزایش قیمت لوازم یدکی و البته افزایش قیمت خودروها این آمار به مراتب بیشتر شده است. پیشنهاد تیم تخصصی های‌موبیل استفاده از دزدگیر و ردیاب‌ است؛ با بهره‌گیری از این فناوری‌های امنیتی، نگرانی‌های خود را در خصوص به سرقت رفتن خودرو برطرف کنید. به منظور امنیت بیشتر در حفظ و نگهداری خودرو و جلوگیری از سرقت آن و یا وسایل داخل خودرو استفاده از دزدگیرها و قفل‌های حفاظتی، یکی از بهترین و ایمن‌ترین راه‌های افزایش امنیت خودروها است. دزدگیرها در حال حاضر بسته به نوع کاربری آن‌ها به انواع مختلفی از جمله ساده ،تصویری و یا سیم کارت خور تقسیم می‌شوند.

دزدگیر ساده  فقط در هنگامی که ضربه آنی به خودرو وارد شود یا کسی به آن نزدیک شود (بسته به حساسیت تنظیم شده) شروع به آژیر کشیدن می‌کند.

دزدگیرهای سیم کارت خور که هنوز در ایران ناشناخته هستند از طریق موبایل راننده کنترل می‌شوند. بدین صورت که چنانچه سارق قصد سرقت خودرو را داشته باشد، دزدگیر با تلفن همراه صاحب خودرو تماس گرفته و به او اطلاع می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های آن نیز کنترل خودرو همانند باز و بستن قفل خودرو و روشن و خاموش کردن آن از طریق تلفن همراه است. در خودروهای سری 7 و سری 5 جدید شرکت بی‌ام‌و می‌توان به صورت فابریک این نوع دزدیگر را دید. 

دزدگیرهای تصویری که مرسوم ترین نوع دزدگیر است از طریق مانیتور کوچکی که همراه راننده می باشد اتفاقاتی که برای خودرو رخ میدهد را نمایش میدهد. مثلا اگر سارق قصد باز کردن در را داشته باشد و یا در موتور را باز کند و یا ضربه ائی به خودرو وارد شود از طریق مانیتور نمایش داده میشود. به وسیله این دزدگیرها نیز می توان مواردی چون روشن و خاموش کردن خودرو و یا روشن کردن بخاری را انجام داد. برد این نوع دزدگیرها متفاوت بوده و از یک تا سه کیلومتر متغیر است. 

ردیاب ها علاوه بر اینکه همان کار دزدگیر را انجام می‌دهند، امکان ردیابی و آگاهی از موقعیت خودرو را نیز دارند. چنانچه خودرو به سرقت رفته باشد، از طریق ردیاب می توان به موقعیت آن پی برده و از راه دور دستوراتی از قبیل قطع برق و یا سوخت خودرو را متوقف کرد. ردیاب‌ها معمولا از طریق شبکه موبایل و یا ماهواره (GPS) کنترل می‌شوند.

مجموعه تخصصی های‌موبیل با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از خودروهای ایرانی و خارجی، این امکان را فراهم ساخته است که شما بتوانید به صورت آنلاین و غیرحضوری انواع دزدگیر و ردیاب را از طریق وب سایت فروشگاهی های‌موبیل خریداری کنید.

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
موردی یافت نشد.