انتخاب خودرو

0 محصول

مکمل و خنک کننده

کیفیت پائین سوختهای تولیدی علاوه بر آلودگی محیط زیست ، موجب ایجاد رسوبات هیدروکربنی در محفظه احتراق و  انژکتور شده و خوردگی و آسیب به قطعات موتور را در پی دارد و علاوه بر کم کردن کارآئی موتور ، عمر قطعات آن را نیز می کاهد. یکی از راهکارهای جهت جلوگیری و جبران این نقیصه استفاده از مکملهای بنزین است . مکمل بنزین عدد اکتان آن را بالا می برد که به معنی افزایش مقاومت بنزین در برابر احتراق مخرب و در نتیجه جلوگیری از سوخت ناقص است. مکمل بنزین و یا اکتان علاوه بر موارد فوق موجب کاهش مصرف سوخت و افزایش کارآئی و عمر موتور می گردد. 

مکمل های روغن نیز موجب افزایش کارآئی روغن به منظور جلوگیری از روغن سوزی ، کاهش رسوبات و جلوگیری از خوردگی میشود. مکمل روغن بهبود عملکرد موتور با افزایش قدرت خنک کنندگی روغن را موجب میشود. 

ضدیخ و ضد جوش دمای یخ زدن آب را پائین تر از صفر و دمای جوش آن را بالاتر از صد می آورد تا بازه دمائی خنک گنندگی مایع خنک کننده که عمدتا آب می باشد را  گسترش دهد. ضدیخ ها و ضدجوش ها علاوه بر عملکرد فوق، توانائی ضد زنگ وضد خوردگی را نیز دارا می باشند.

در زمان استفاده از مکمل ها و خنک کننده حتما از اقلام استاندارد و از نشان های تجاری معتبر استفاده نمایید. فروشگاه "های موبیل" کلیه این اقلام را از طریق نمایندگان و شرکت های رسمی وارد کننده این آن تامین می نماید و حسب مورد دارای ضمانت های لازم می باشد. 

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
موردی یافت نشد.