انتخاب خودرو

12 محصول

تعمیر و نگهداری

خودروها از خیلی نظرها به انسان‌ها شبیه هستند! اگر بیشتر به این موضوع بپردازیم متوجه خواهیم شد که انسان نیز مانند خودرو یک سیستم جامع و پیشرفته است که اجزای مختلفی همزمان برای رسیدن به یک هدف در حال فعالیت هستند. اگر اتومبیل را یک سیستم جامع بدانیم، باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که این سیستم جامع از سامانه‌های مختلفی ساخته شده است که هر کدام وظایفی را برعهده دارند. این سامانه‌ها دقیقا مانند اندام‌های یک انسان، نیاز به مراقبت دارند؛ از همین رو به همراه داشتن تجهیزات و وسایل تعمیرگاهی و نگهداری در خودرو، یک امر ضروری به نظر می‌رسد.

تعویض به موقع روغن‌ها و فیلترها را جدی بگیرید!

یادمان باشد پیشگیری از بوجود آمدن مشکلات در خودرو به مراتب ارزان‌تر از خدمات تعمیرگاهی است. تعویض به موقع روغن‌ها و فیلترهای خودرو باعث می‌شود اجزای خودرو شما همیشه بدرستی کار کنند و هیچگاه به مشکل برنخورند. با تعویض به موقع روغن گیربکس، روغن موتور، روغن ترمز و روغن هیدرولیک، فعالیت قطعات خودرو را بهینه کنید و از بوجود آمدن خرابی در سیستم‌های مختلف اتومبیل خود جلوگیری کنید. شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های آنلاین وب سایت های‌موبیل به راحتی روغن‌ها و فیلترهای مورد نیاز خودرو خود را خریداری کنید.

آلودگی‌ها رنگ بدنه شما را کدر می‌کنند!

اگر در شهرهای شلوغ مثل تهران زندگی می‌کنید باید این موضوع را بدانید که آلودگی‌های بجا مانده از بارش باران یا گرد و خاک که بر روی بدنه خودرو شما نمایان می‌شوند، آلودگی‌های اسیدی به حساب می‌روند و این آلودگی‌ها قادر هستند به رنگ بدنه اتومبیل شما آسیب جدی وارد کنند و باعث کدری و ماتی آن‌ها شوند. همین امر در خصوص سیستم‌های داخلی خودرو نیز صدق می‌کند. تیم تخصصی های‌موبیل (HiMobil) با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از آلودگی‌های بجا مانده بر روی بدنه و سیستم‌های داخلی خودروها، اقدام به عرضه انواع شوینده‌های تخصصی مانند مایع شیشه‌شور، شوینده قطعات موتور، انژکتور شور و تمیزکننده داخلی خودرو کرده است و شما می‌توانید از وب سایت این مجموعه به صورت آنلاین شوینده‌های مورد نیاز خود را خریداری کنید. 

تمام وسایل مورد نیاز را از یکجا تهیه کن!

مجموعه تخصصی های‌موبیل با در نظر گرفتن نیاز جامعه مدرن ایران، این امکان را فراهم ساخته است که شما بتوانید به صورت آنلاین و از هرکجای ایران به راحتی تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنید. های‌موبیل بزرگترین عرضه‌کننده آنلاین قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو.

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120