انتخاب خودرو

21 محصول

سیستم احتراق

پیشرانه یا همان موتور خودروها در واقع قلب تپنده آن‌ها به حساب می‌آید که به عنوان قوای محرکه اتومبیل‌ها بشمار می‌رود. پیشرانه خودروها شامل قطعات و لوازم یدکی مختلفی می‌شوند و به عنوان یک سیستم جامع به حساب می‌آیند. برای اینکه این سیستم جامع بدون ایراد و مشکل کار خود را ادامه دهد، نیاز به رسیدگی دارد و همیشه باید حواسمان به قطعات اصلی یا جانبی این سیستم باشد.سیستم احتراق شامل قطعات مختلفی می‌شود و به نحوی می‌توان گفت مهم‌ترین بخش پیشرانه یک خودرو محسوب می‌شود. سیستم احتراق خودروها شامل قطعات مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به سیلندر، سوپاپ، رینگ و پیستون، یاتاقان و شاتون و میل لنگ می‌شود؛ در نظر بگیرید که ایجاد مشکل در هرکدام از این قطعات، می‌تواند باعث بروز مشکلات فراوان در خودرو شود، از همین رو پس از خرابی هر یک از قطعات سیستم اختراق خودرو، حتما به سرعت اقدام به تعویض قطعه کنید.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است!

موتورهای چهارزمانه کنونی قوای محرکه خودرو را تامین می‌کنند. پیشرانه خودروها در واقع یک سیستم جامع است که از قطعات و لوازم مختلفی ساخته است. ایجاد مشکل در هر یک از قطعات پیشرانه، می‌تواند سلامت کل سیستم را به خطر بیندازد؛ از همین رو با سرویس به موقع خودرو خود، می‌توانید از بروز مشکلات پرهزینه برای اتومبیل خود جلوگیری کنید. ممکن است پیشرانه اتومبیل شما به دلایل مختلف از جمله استهلاک یا استفاده از قطعات غیر استاندارد و تقلبی دچار مشکل شده باشد؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم همیشه از لوازم اصلی و استاندارد در سیستم خودرو خود استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی " های موبیل " کلیه قطعات پیشرانه خودرو شما را با بهترین کیفیت از نمایندگان و شرکت‌های معتبر ارائه دهنده این قطعات تامین می‌کند. متخصصان های‌موبیل با بررسی طیف گسترده‌ای از خودروهای وارداتی و داخلی در ایران، این امکان را فراهم ساخته‌اند که شما بتوانید قطعات مورد نیاز خودرو خود را به صورت آنلاین و غیرحضوری سفارش دهید.

برندها

ما نه تنها همه قطعات مورد نیاز شما را تامین می کنیم ، بلکه سعی داریم تا قطعات از نظر استحکام ، استهلاک و کیفیت تا هزاران کیلومتر به نحو عالی کار کنند. قطعات ارائه شده شامل سرسیلندر، سوپاپ ، رینگ و پیستون ، یاتاقان و شاتون و میل لنگ می باشند.

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
خار میل لنگ
اُ ای ام (OEM)
خار میل لنگ
8,000تومان
سوپاپ دود
آن جون (AN JUN)
سوپاپ دود
0تومان
سوپاپ دود
کپ (KAP)
سوپاپ دود
0تومان
سوپاپ هوا
آن جون (AN JUN)
سوپاپ هوا
0تومان
  • 1