انتخاب خودرو

4 محصول

صندلی و کمربند

صندلی خودرو مرکز فرماندهی شما در خودرویتان است. صندلی مناسب می تواند ضمن کاهش خستگی و آرامش بیشتر برای شما به خصوص در سفر ، آسیب های ناشی از نشستن طولانی را کاهش دهد. اگر به صورت بلند مدت از خودرو استفاده می کنید، احتمالا از نواحی کمر و گردن در نشستن های طولانی دچار خستگی و گرفتگی می شوید. طرح و شکل روکش صندلی نیز تاثیر بسیاری زیادی در زیبایی داخل خودروی شما دارد. اگر زمان زیادی را با خودرو می گذرانید به صورت دائم یا موقت نیاز به تعویض یا نوسازی قسمت های مختلف صندلی خواهید داشت. اگر صندلی خودرویتان برقی است نگران خرابی و تعویض قطعات آن نباشید. اگر کیفیت صندلی شما را راضی نمی کند بر اساس نیازمندی خود آن را برای مسابقات ، سفر و یا کار می توانید آن را بهینه سازی کنید.

انواع صندلی خودرو

صندلی های خودرو مدل های مختلفی دارند که برکاربردترین آنها عبارت است از صندلی نیمکتی، صندلی باکت و صندلی اسپورت. صندلی های نیمکتی از سمت راننده تا شاگرد به صورت یک تکه بوده و یا به عبارتی راننده و شاگرد روی یک صندلی می نشینند. صندلی های باکت صندلی هایی با نشیمن گود و پشتی بلند بوده که ضمن راحتی بیشتر از نظر ایمنی نیز مناسب تر می باشند. صندلی های اسپورت مانند صندلی های باکت هستند با این تفاوت که نشیمن آنها گودتر بوده و امکانات بیشتری دارند.

کمربند ایمنی خودرو

کمربند امینی نقش مهمی در تامین امنیت سرنشینان خودرو در تصادفات رانندگی دارد. امروزه مکانیزم کمربندهای ایمنی در کنار امکانات دیگری چون کیسه هوا و صندلی های ایمنی در کاهش صدمات نقش مهمی را ایفا می کنند. در سایت  "های موبیل" می توانید انواع کمربندهای اسپورت و فابریک و لوازم جانبی آن را با توجه به مشخصات خودروی خود مشاهده و انتخاب نمایید.

برندها

مجموعه ای از ملزومات و محصولات صندلی و کمربند ارائه شده در این فروشگاه از بهترین و معتبرین نشان های تجاری بوده و کاملا با خودروی شما سازگار هستند. جهت حصول اطمینان از تطابق کالای مورد نظر، در هنگام انتخاب و خرید توضیحات مربوطه را مطالعه نموده یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
صندلی جلو پژو
بدون برند ()
صندلی جلو پژو
370,000 - 9,500,000
صندلی جلو سمند
بدون برند ()
صندلی جلو سمند
370,000 - 650,000
صندلی جلو تیبا
بدون برند ()
صندلی جلو تیبا
380,000تومان
  • 1