انتخاب خودرو

3 محصول

صوتی، تصویری و الکترونیکی

زمانی که جزئیات یک خودرو را بررسی می‌کنیم، متوجه خواهیم شد که هر اتومبیل به صورت مجزا یک سیستم جامع به حساب می‌آید که تمام قطعات آن وظایفی دارند؛ اما سوال اینجاست که آیا این سیستم جامع قابل تغییر است یا خیر؟! در دو دهه اخیر متخصصان حوزه صنعت خودرو با رویکردی جدید محصولات نهایی این صنعت را بررسی کردند و این نظر را داشتند که یک اتومبیل خوب و محبوب، فقط یک وسیله نقلیه سریع یا زیبا نیست! بلکه استفاده از فناوری‌های نوین در قالب آپشن یک شاخص مهم در ارزیابی خودروها محسوب می‌شود؛ از همین رو در چند سال اخیر شاهد ورود لوازم یدکی جدید در حوزه سیستم‌های مولتی مدیا بودیم و برای ما این امکان را فراهم می‌سازند که از فناوری‌های مدرن در اتومبیل‌های خود استفاده کنیم.

خودرو خود را به فناوری‌های کمک راننده مجهز کنید!

فناوری‌های کمک راننده عنوانی است که اولین بار در اواخر قرن 20 میلادی وارد صنعت خودروسازی شد. تجهیزاتی همچون سنسور پارک، سنسور 360 درجه، دوربین عقب، دوربین 360 درجه و رادار جانبی یا همان رادار نقطه کور از جمله تکنولوژی‌های مطرح استفاده شده در خودروها است که در قالب فناوری‌ها یا آپشن‌های کمک راننده به جهان معرفی شده‌اند. بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی موسسه E-NCAP فناوری‌های مدرن حوزه کمک راننده تا به امروز توانسته‌اند حدود 40 درصد آمار تصادفات را کاهش دهند.

کیفیت صدایی که می‌شنوید چقدر برای شما اهمیت دارد؟

اگر شما هم کیفیت صدایی که می‌شنوید برایتان اهمیت دارد، مجموعه های‌موبیل به شما استفاده از سیستم‌های مولتی مدیا باکیفیت را پیشنهاد می‌کند. فرقی ندارد خودرو شما چه مدلی باشد، شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های آنلاین ما اقدام به خرید انواع ضبط خودرو، آمپلی فایر، بلندگو، ساب ووفر، کیت بلوتوث و البته انواع مانیتورهای تخصصی مانند مانیتور عقب (پشت سری) و مانیتور بزرگ جلو و مانیتور سقفی اصلی کنید. با چیدمان صحیح لوازم با کیفیت، یک سیستم مولتی مدیا حرفه‌ای برای خود ایجاد کنید. 

با نصب دزدگیر و ردیاب، امنیت خودرو خود را بهبود ببخشید.

متاسفانه سالانه صدها خودرو توسط سارقین به سرقت می‌روند که با افزایش قیمت لوازم یدکی و البته افزایش قیمت خودروها این آمار به مراتب بیشتر شده است. پیشنهاد تیم تخصصی های‌موبیل استفاده از دزدگیر و ردیاب‌ است؛ با بهره‌گیری از این فناوری‌های امنیتی، نگرانی‌های خود را در خصوص به سرقت رفتن خودرو برطرف کنید.

تمام وسایل مورد نیاز خود را آنلاین خریداری کنید!

شما می‌توانید تمام وسایل و تجهیزات مورد نظر خود را به صورت آنلاین از وب سایت های موبیل خریداری کنید. متخصصان های موبیل با در نظر گرفتن نیاز بازار خودروی ایران، اقدام به عرضه گسترده انواع تجهیزات و قطعات مورد نیاز خودروهای وارداتی و داخلی کرده است.

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
  • 1