انتخاب خودرو

14 محصول

باتری و قطعات برقی

سیستم برق‌رسانی یکی از اصلی‌ترین سامانه‌های خودروها است؛ این سیستم دارای بخش‌ها و قطعات متفاوتی است و وجود هر یک از این قطعات در سیستم لازم و ضروری است. سیستم برق‌رسانی خودروها متشکل از رشته‌های سیم طویل است که باعث می‌شود تمام بخش‌هایی از خودرو که نیاز به نیروی الکتریسیته دارند، بتوانند از برق تولید شده از سوی باتری خودرو تغذیه کنند.

باتری

باتری مهم‌ترین قطعه سیستم برق خودرو به حساب می‌آید. باتری وظیفه ذخیره و تامین انرژی الکتریسیته سیستم‌های مختلف اتومبیل را برعهده دارد. در نظر بگیرید که باتری یک قطعه حیاتی است و در صورت نبود آن تقریبا تمام سیستم‌های خودرو از کار می‌افتد؛ از همین رو اگر باتری اتومبیل شما دچار مشکل شده است، پیشنهاد می‌کنیم هر چه زودتر اقدام به تعویض باتری کنید.

سنسورهای ECU

ECU یا کامپیوتر خودرو دارای سنسورهای مختلفی است که هرکدام وظیفه‌ی بررسی وضعیت یکی از شاخص‌های اصلی را دارند. از جمله این سنسورها می‌توانیم به سنسور اکسیژن، سنسور مپ، سنسور دور موتور، سنسور گیربکس، سنسور میل سوپاپ، سنسور ABS و فشنگی‌ روغن و فشنگی دنده عقب اشاره کرد. 

انواع کلید‌ها و سوئیچ خودروها

سیستم برق‌رسانی خودرو در داخل کابین به کلید‌ها و سوئیچ‌های مختلفی متصل می‌شود. تجهیزاتی مانند فندک  داخل کابین خودرو، کلید‌های شیشه و آینه و...  دسته راهنما و ایموبلایزر  از جمله بخش‌هایی محسوب می‌شوند که سیستم برق‌رسانی خودرو به آن‌ها متصل است. 

 قطعات مربوط به سیستم برق خودرو را اصلی بخرید!

پیشنهاد کارشناسان مجموعه های‌موبیل استفاده از قطعات اصلی در سیستم برق خودروها است. متخصصان های‌موبیل با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای خودروهای وارداتی و داخلی و استخراج اطلاعات کامل پلتفرم آن‌ها، این امکان را فراهم ساخته‌اند که شما بتوانید با استفاده از سرویس‌های آنلاین وب سایت های‌موبیل، قطعات برقی و البته تجهیزاتی مانند آمپر خودروها را به صورت آنلاین سفارش دهید. 

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120