انتخاب خودرو

29 محصول

تعلیق و جلوبندی

سیستم تعلیق خودروها نقش حفظ پایداری ساختار پیکره اتومبیل‌ها را بر عهده دارد و بخشی از پلتفرم اصلی آن‌ها به حساب می‌آید. پایداری خودروها در زمان حرکت به نحوی به کیفیت و نوع ساختار سیستم تعلیق خودرو بستگی دارد. از طرفی مهم‌ترین بخش سیستم تعلیق، جلوبندی خودرو است که شامل قطعات مختلفی می‌شود و وظیفه آن حفظ تعادل و پایداری خودرو در زمان حرکت و پیچش است و به صورت مستقیم با سلامت سیستم فرمان‌دهی و کنترل خودرو در ارتباط است.

سیستم ترمز

همانطور که حرکت خودرو مورد اهمیت است، نحوه ایستادن آن نیز مهم است. ترمز یکی از بخش‌های مهم سیستم تعلیق خودروها به حساب می‌آید که وظیفه آن کاهش سرعت حرکت چرخ‌ها است. همانطور که می‌دانید سلامت ترمز یکی از مهم‌ترین شاخص‌های بررسی سلامت خودرو به حساب می‌آید و در صورتی که سیستم ترمز اتومبیل دچار مشکل شود، سریعا برای رفع ایرادات باید اقدام شود. لنت ترمز، دیسک، کالیبر و پمپ یا همان سیلندر ترمز از جمله مهم‌ترین قطعات سیستم ترمز هستید. 

فنربندی خودرو

سیستم فنربندی خودرو  وظیفه انتقال نیروی وارد شده از شاسی به چرخ‌ها را دارد که انرژی جنبشی را به انرژی پتانسیل تبدیل می‌کند تا بدنه خودرو در راستای نیروهای متعدد قرار نگیرد. سیستم فنربندی خودروها شامل قطعات مختلفی است که از آن‌ها می‌توان کمک فنر، فنر لول و توپی سر کمک را نام برد. 

فرمان و هیدرولیک

سیستم فرمان خودرو، سامانه‌ای است که راننده با بهره‌گیری آن قادر است نوع حرکت اتومبیل را در دست بگیرد و کنترل پیکره خودرو را در اختیار داشته باشد. جعبه فرمان و پمپ هیدرولیک از جمله قطعات اصلی سیستم فرمان هیدرولیک به حساب می‌آید که البته با توسعه فناوری فرمان برقی شاهد از بین رفتن پمپ هیدرولیک در خودروها جدید هستیم. 

چگونه قطعات و لوازم اصلی مربوط به سیستم تعلیق و جلوبندی را آنلاین تهیه کنیم؟

مجموعه های‌موبیل با در نطر گرفتن طیف گسترده‌ای از خودروهای داخلی و وارداتی موجود در بازار ایران، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص عرضه انواع قطعات و لوازم جانبی داخل خودروها کرده است. شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های آنلاین وب سایت های‌موبیل، اقدام به تهیه لوازم جانبی و قطعات مورد نظر خود کنید.

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
دیسک چرخ
کی جی سی (KGC)
دیسک چرخ
0تومان
لنت ترمز
کپ (KAP)
لنت ترمز
0تومان
سیبک فرمان
کپ (KAP)
سیبک فرمان
60,000تومان
قرقری فرمان
کپ (KAP)
قرقری فرمان
50,000تومان
میل موجگیر
کپ (KAP)
میل موجگیر
40,000 - 50,000
لاستیک چاکدار
کپ (KAP)
لاستیک چاکدار
0تومان
کمک فنر
ماندو (Mando)
کمک فنر
0تومان
بوش طبق
یانگ جی (YANG-JI)
بوش طبق
0تومان
بوش طبق
اُ ای ام (OEM)
بوش طبق
0تومان
بوش طبق
کپ (KAP)
بوش طبق
0تومان
سیبک طبق
کپ (KAP)
سیبک طبق
0تومان
طبق کامل
کپ (KAP)
طبق کامل
0تومان
  • 1