انتخاب خودرو

124 محصول

موتور و قوای محرکه

پیشرانه یا همان موتور خودروها در واقع قلب تپنده آن‌ها به حساب می‌آید که به عنوان قوای محرکه اتومبیل‌ها بشمار می‌رود. پیشرانه خودروها شامل قطعات و لوازم یدکی مختلفی می‌شوند و به عنوان یک سیستم جامع به حساب می‌آیند. برای اینکه این سیستم جامع بدون ایراد و مشکل کار خود را ادامه دهد، نیاز به رسیدگی دارد و همیشه باید حواسمان به قطعات اصلی یا جانبی این سیستم باشد.

سیستم احتراق

سیستم احتراق شامل قطعات مختلفی می‌شود و به نحوی می‌توان گفت مهم‌ترین بخش پیشرانه یک خودرو محسوب می‌شود. سیستم احتراق خودروها شامل قطعات مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به سیلندر، سوپاپ، رینگ و پیستون، یاتاقان و شاتون و میل لنگ می‌شود؛ در نظر بگیرید که ایجاد مشکل در هرکدام از این قطعات، می‌تواند باعث بروز مشکلات فراوان در خودرو شود، از همین رو پس از خرابی هر یک از قطعات سیستم اختراق خودرو، حتما به سرعت اقدام به تعویض قطعه کنید.

بخاری ، کولر و خنک کننده

سیستم خنک‌کننده خودرو از جمله سامانه‌های اصلی یک اتومبیل بشمار می‌رود که وظیفه آن خنک کردن پیشرانه خودرو است. در صورتی که رادیاتور یا همان سیستم خنک‌کننده دچار مشکل شود، به سرعت باید تعمیر یا تعویض شود، در غیر این صورت دمای پیشرانه بیش از حد افزایش پیدا می‌کند و باعث بوجود آمدن مشکلات فراوان در سیستم پیشرانه خودرو می‌شود. همچنین کولر و بخاری خودرو که ارتباط مستقیم با سیستم انتقال هوای خودرو دارند و سلامت سیستم خنک‌کننده و موتور خودرو بر روی سیستم بخاری و کولر در ارتباط هستند. از جمله قطعات مهم واتر پمپ، بخاری، کولر و سیستم خنک‌کننده می‌توان به ترموستات، فن، رادیاتور آب، رادیاتور کندانسور، رادیاتور بخاری، منبع آب و اواپراتور  اشاره کرد.

سیستم سوخت‌رسانی

همه ما می‌دانیم که خودروهایی که موتورهای درون سوز دارند، برای حرکت نیاز به سوخت مایع (بنزین یا گازوئیل) دارند، برای انتقال سوخت به زیر سیلندرها و ایجاد انقجار و تولید نیرو به قطعات مختلفی همچون پمپ بنزین، شیلنگ سوخت رسانی و کنیستر بنزین نیاز است که تمام این قطعات یک سامانه جامع به نام سیستم سوخت رسانی تشکیل می‌دهند.

 سیستم انتقال نیرو

سیستم انتقال نیرو یا همان گیربکس شاید یک سامانه جداگانه نسبت به موتور به حساب می‌آید، اما جزء اصلی و جدا نشدنی از قوای محرکه اتومبیل‌ها بشمار می‌رود. سیستم انتقال نیرو از قطعات و لوازم یدکی متفاوتی تشکیل شده است که از آن‌ها می‌توان به کلاچ  و گیربکس  و قطعات جزئی آن‌ها اشاره کرد.

بهترین روش تهیه قطعات قوای محرکه اتومبیل‌ها

مجموعه های‌موبیل با در نطر گرفتن طیف گسترده‌ای از خودروهای داخلی و وارداتی موجود در بازار ایران، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص عرضه انواع قطعات و لوازم جانبی داخل خودروها کرده است. شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های آنلاین وب سایت های‌موبیل، اقدام به تهیه لوازم جانبی و قطعات مورد نظر خود کنید.

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
فن کولر
کپ (KAP)
فن کولر
0تومان
تسمه کولر
کپ (KAP)
تسمه کولر
30,000تومان
تسمه کولر
موبیز (Mobis)
تسمه کولر
65,000تومان
بوبین کولر
موبیز (Mobis)
بوبین کولر
0تومان
شیلنگ هیدرولیک
کپ (KAP)
شیلنگ هیدرولیک
0تومان
تسمه هیدرولیک
کپ (KAP)
تسمه هیدرولیک
0تومان
سیم گاز
کپ (KAP)
سیم گاز
0تومان
پمپ بنزین کامل
کپ (KAP)
پمپ بنزین کامل
0تومان
سینی زیر موتور
کپ (KAP)
سینی زیر موتور
0تومان
واشر اگزوز
کپ (KAP)
واشر اگزوز
0تومان
واشر منیفولد
کپ (KAP)
واشر منیفولد
0تومان
  • 1
  • 2
  • 3