انتخاب خودرو

64 محصول

خارج خودرو

بدنه یا همان پیکره یک خودرو بیانگر نوع کاربری و فلسفه وجودی آن است؛ از همین رو خودروسازان بزرگ در سراسر جهان همیشه به دنبال بکارگیری از حرفه‌ای‌ترین طراحات صنعتی در زمان طراحی و ساخت محصولاتشان هستند. اگر از گشتالت (Gestalt) یک پیکره اتومبیل خارج شویم و جزئی‌تر به بدنه آن توجه کنیم، متوجه خواهیم شد که خارج خودرو ها از قطعات و لوازم متعددی ساخته شده‌اند و حتی کوچک‌ترین قطعات نیز بر نمای نهایی بدست آمده از خارج خودرو مؤثر است.

چراغ و سیستم روشنایی

چراغ و سیستم روشنایی یک خودرو، بی‌شک تاثیرگذارترین قطعه خارجی یک اتومبیل است که می‌تواند نظر ما را نسبت به ظاهر آن تغییر دهد. بر اساس قوانین وضع شده از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران، کلیه خودروها می‌بایست مجهز به چراغ جلو با نور بالا و پایین ، چراغ عقب  یا چراغ خطر ، چراغ ترمز ، دنده عقب ،فلاشر و چراغ های راهنما باشند. همچنین چراغ های موجود باید امکان دیده شدن خودرو از فاصله مشخص برای کلیه عابران و خودروهای دیگر را فراهم کند. این قوانین فقط شامل ایران نمی‌شود و امروزه به عنوان قوانین بین‌المللی به حساب می‌آیند. البته ناگفته نماند که برخی کشورها یک قدم فراتر رفته‌اند و وجود چراغ مه شکن در اتومبیل‌ها را نیز یک امر ضروری اعلام کرده‌اند.

سپر و متعلقات

سپر جلو و سپر عقب و متعلقات آن‌ها، همچون دیاق سپر، نگهدارنده یا براکت سپر، قطعات چراغ شور، توری سپر جلو و فوم سپر، نقش مهمی در استحکام و البته پایداری یک خودرو ایفا می‌کنند. سپر جلو و سپر عقب خودرو مهمترین قسمت در زمان تصادفات رانندگی بوده و تاثیر بسیاری در کاهش آسیب های احتمالی برای سرنشینان خودرو دارد؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم همیشه از سلامت سپر و متعلقات آن در خودرو خود آگاهی کافی کسب کنید.

بدنه و متعلقات

بدنه یا همان پیکره خودروها شامل قطعات و متعلقات زیادی است. برخی از این قطعات به عنوان لوازم حیاتی خودرو به حساب می‌آید که بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی خودرو شما بدون به همراه داشتن آن‌ها حق ورود به خیابان‌ها و جاده‌ها را ندارد؛ قطعاتی مانند درب صندوق عقب، آینه جانبی، درب و گلگیر، کاپوت یا همان درب موتور جزء این قطعات اصلی به حساب می‌آیند. اما باید این موضوع را در نظر گرفت که بدنه خودروها یک سیستم کامل به حساب می‌آیند و برای اینکه این سیستم به خوبی عمل کند، نیاز به حضور تمام متعلقات بدنه است.

رینگ و لاستیک

رینگ و لاستیک بخشی جدا نشدنی از بدنه یک اتومبیل به حساب می‌آیند. لاستیک‌های یک خودرو ضمن اینکه بخشی از سیستم تعلیق به حساب می‌آیند، نقش مهمی هم در پایداری پیکره اتومبیل دارند؛ از همین رو از سلامت لاستیک‌های خودرو خود اطمینان حاصل بفرمایید. رینگ‌ها ضمن اینکه ساختار لاستیک خودرو را حفظ می‌کنند، تاثیر قابل توجهی در ظاهر خودروها دارد؛ از همین رو شما می‌توانید برای تغییر ظاهر خودرو خود، رینگ لاستیک‎‌های آن را عوض کنید و به عنوان مثال رینگ‌های اسپرت را جایگزین رینگ قابریک یا قالپاق لاستیک اتومبیل خود کنید.

لوازم آفرود و گردشگری

در چند سال اخیر با توسعه مسیرهای آفرود در کشور نیاز به لوازم جانبی آفرود و گردشگری بیشتر حس می‌شود. اگر شما هم به حوزه آفرود و گردشگری با خودرو علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم با لوازم کاربردی این حوزه مانند گالن، وینچ، گارد و سپر آفرود، پروژکتور، باربرند آفرود، چادر و کوله پشتی آشنا شوید. 

لوازم جانبی خارج خودرو

یادتان باشد، قرار نیست بدنه خودرو شما همیشه یک شکل باشد! شما می‌توانید با بهره‌گیری از لوازم جانبی مخصوص خارج خودرو، ظاهر و حتی کاربری اتومبیل خود را تغییر دهید. قطعاتی مانند اسپویلر (بال عقب)، دیفیوزر، باربرند و روف ریل، گارد و رکاب، باربند دوچرخه و چادر خودرو از جمله محبوب‌ترین لوازم جانبی خودروها هستند که افراد زیادی در سراسر دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند.

چگونه قطعات و لوازم جانبی خارج خودرو را آنلاین بخریم؟

مجموعه های‌موبیل با در نطر گرفتن طیف گسترده‌ای از خودروهای داخلی و وارداتی موجود در بازار ایران، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص عرضه انواع قطعات و لوازم جانبی داخل خودروها کرده است. شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های آنلاین وب سایت های‌موبیل، اقدام به تهیه لوازم جانبی و قطعات مورد نظر خود کنید.

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
شبرنگ عقب
اس ان تی (SNT)
شبرنگ عقب
0تومان
چراغ جلو
اس ان تی (SNT)
چراغ جلو
0تومان
چراغ جلو
ستاکو (Setaco)
چراغ جلو
0تومان
چراغ جلو
جمع ساز (Jamsaz)
چراغ جلو
180,000تومان
قفل درب
موبیز (Mobis)
قفل درب
0تومان
سپر جلو
بدون برند ()
سپر جلو
0تومان
چراغ جلو
کروز (Crouse)
چراغ جلو
0تومان
  • 1
  • 2