انتخاب خودرو

9 محصول

داخل خودرو

در صنعت خودروسازی مدرن، طراحی و ساخت داخل خودروها به مراتب مهم‌تر از طراحی ساختار خارجی آن‌ها است؛ زیرا فضای داخل خودرو جایی است که راننده و سرنشینان به صورت مداوم با آن در تعامل هستند و از همین رو شاخص‌های متفاوتی در ساخت قطعات و لوازم جانبی داخل خودروها باید رعایت شود. خودروسازان بزرگ در پروسه طراحی و ساخت داخل خودرو، معمولا از چند طراح و متخصص ارگونومی بهره می‌گیرند؛زیرا القای یک حس منحصر به فرد به راننده و سرنشینان، فقط از طریق قطعات و لوازم جانبی داخل خودرو صورت می‌گیرد.

فرمان و داشبورد

فرمان و داشبورد جزء اصلی‌ترین قطعات داخل یک خودرو به حساب می‌آیند. فرمان باید به شکلی طراحی شود تا راننده بتواند پیکره خودرو را به درستی کنترل کند؛ از همین رو وضعیت سلامت فنی و ظاهری یک فرمان بسیار اهمیت دارد. از طرفی نقش داشبورد را در داخل خودرو نمی‌توان انکار کرد؛ قطعه‌ای که یک ناحیه‌ی قابل دسترس برای ما به ارمغان آورده است. فرمان و همچنین دکمه‌های سیستم‌های خودرو بر روی داشبورد قرار می‌گیرند. وضعیت قرارگیری داشبورد خودروها ارتباط مستقیم با وضعیت ارگونومیک فرمان دارد. کیسه هوا، درب داشبورد، پوسته داشبورد و روکش داشبورد از جمله قطعات اصلی یک داشبورد استاندارد به حساب می‌آیند و البته فراموش نکنیم که می‌توانیم وضعیت ظاهری داشبورد و فرمان خودرو خود را با بهره‌گیری از لوازم جانبی مانند روکش فرمان، شخصی‌سازی کنیم.

صندلی و کمربند

چه قطعاتی مهم‌تر از صندلی و کمربند در داخل خودروها وجود دارد؟! به نوعی می‌توان گفت صندلی هر خودرو بیانگر وضعیت پایداری آن اتومبیل است و خودروسازان از طریق نوع طراحی صندلی‌های محصولاتشان است که می‌توانند حس آرامش و امنیت را به راننده و سرنشینان داخل خودرو ببخشند؛ اما این حس امنیت بدون وجود کمربند ایمنی درک نمی‌شود. یادتان نرود که صندلی خودرو شما فضای شخصی شما در داخل خودرو به حساب می‌آید؛ از همین رو همیشه می‌توانید با استفاده از لوازم جانبی مناسب همچون روکش صندلی و فوم صندلی، محل مناسبی در داخل اتومبیل برای نشستن خود فراهم سازید. از طرفی سرنشینان داخل خودرو را نیز نباید فراموش کنیم، مخصوصا اگر این سرنشینان کودکان ما باشند. بر اساس قوانین جدید تصویب شده توسط پلیس راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران، کودکان و خردسالان در داخل خودرو، حتما باید از صندلی کودک استفاده کنند.

کفی ، زیرپایی و سقف

نمایی که از داخل یک اتومبیل مشاهده می‌کنیم، حاصل تصویری است که قطعات مختلف در داخل فضای کابین به ما نشان می‌دهند. شاید برخی از این قطعات از نظر ما اهمیت زیادی نداشته باشند، اما بهتر است بدانیم که این قطعات نیز بر تصویر نهایی بدست آمده از فضای داخل خودرو موثر هستند. قطعاتی مانند زیرپایی  و کفی خودروها، نمد سقف اتومبیل‌ها، آفتاب گیر و حتی کفی صندوق، می‌توانند نظر نهایی ما در مورد فضای داخلی یک خودرو عوض کنند.

لوازم جانبی داخل خودرو

همانطور که پیش‌تر گفته بودیم، فضای داخل خودرو شما، یک فضای اختصاصی است و شما می‌توانید با استفاده از لوازم جانبی داخل خودرو، این فضا را شخصی‌سازی کنید. قطعات مربوط به ایمنی و امنیت خودرو مانند کپسول آتش نشانی، قفل فرمان و قفل پدال، لوازم مربوط به سفر مانند باکس‌های نظم‌دهنده و البته محصولاتی مانند نگهدارنده موبایل و تبلت، سردنده و جعبه کمک‌های اولیه از جمله لوازم جانبی داخل خودروها به حساب می‌آیند که شما می‌توانید برای اتومبیل خود تهیه کنید. 

قطعات داخل خودرو را از کجا تهیه کنیم؟

مجموعه های‌موبیل با در نطر گرفتن طیف گسترده‌ای از خودروهای داخلی و وارداتی موجود در بازار ایران، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص عرضه انواع قطعات و لوازم جانبی داخل خودروها کرده است. لوازم یدکی مربوط به فرمان و داشبورد خودروها، انواع صندلی و کمربند، کفی و زیرپایی و همچنین قطعات مربوط به سقف اتومبیل‌ها و البته لوازم جانبی داخل خودرو همچون نگهدارنده موبایل و تبلت و سردنده از جمله قطعات و لوازمی هستند که فروشگاه تخصصی ( های‌موبیل ) اقدام به فروش و عرضه آن‌ها کرده است. شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های آنلاین وب سایت های‌موبیل، اقدام به تهیه لوازم جانبی و قطعات مورد نظر خود کنید. 

برندها

حذف همه
  • 60
  • 90
  • 120
صندلی جلو پژو
بدون برند ()
صندلی جلو پژو
370,000 - 9,500,000
صندلی جلو سمند
بدون برند ()
صندلی جلو سمند
370,000 - 650,000
صندلی جلو تیبا
بدون برند ()
صندلی جلو تیبا
380,000تومان
صندلی جلو پراید
بدون برند ()
صندلی جلو پراید
340,000 - 380,000
پوسته داشبورد پژو
بدون برند ()
پوسته داشبورد پژو
1,200,000 - 1,280,000
پوسته داشبورد پراید
بدون برند ()
پوسته داشبورد پراید
260,000 - 800,000
  • 1